Bianco Dolomit Mermer Plaka

Fotoğraflar yükleniyor

1.750
İlan No 2600
İlan Tarihi 15 Eylül 2023
Birim m2
Ambalaj Kasa
Boyu Katrak Plaka
Menşei Yerli
Ödeme Şekli Nakit
Stok Miktarı 700 m2
Kimden Üretici

Bianco Dolomi fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. 

 

Bianco Dolomit veya Dolomit Beyaz mermer olarak da bilinen Bianco Dolomit mermer, belirgin damar ve desenlere sahip beyaz ila açık gri arka planıyla karakterize edilen yüksek kaliteli bir doğal taştır. Çeşitli tasarım uygulamalarında zarafeti, dayanıklılığı ve çok yönlülüğü ile ödüllendirilen bir mermer türüdür.

İşte Bianco Dolomite mermeri hakkında bazı temel özellikler ve bilgiler:

Renk ve Görünüm:

Bianco Dolomite mermeri tipik olarak beyaz ila açık gri bir arka plana ve ince ila kalın arasında değişebilen çeşitli derecelerde damarlara sahiptir. Damarlanma genellikle gri veya siyah renktedir ve yüzey boyunca karmaşık ve güzel desenler oluşturabilir.

Kullanım Şekli:

Bianco Dolomite mermeri genellikle döşeme, tezgah, backsplash, duvar ve dekoratif vurgular gibi iç mekan uygulamalarında kullanılır.

Estetik çekiciliği ve çok yönlülüğü nedeniyle genellikle hem konut hem de ticari projeler için seçilir.

Dayanıklılık ve Bakım:

Diğer mermer türleri gibi Bianco Dolomite de nispeten yumuşak ve gözenekli bir doğal taştır. Lekelenmeyi ve sıvılardan kaynaklanan hasarı en aza indirmek için uygun sızdırmazlık gerektirir.

Görünümünü ve uzun ömürlülüğünü korumak için sızdırmazlık ve nazik temizlik dahil olmak üzere düzenli bakım gereklidir.

Köken:

Bianco Dolomite mermeri öncelikle Türkiye ve İtalya'da çıkarılır ve burada belirli kalite standartlarını karşılamak için özenle çıkarılır ve işlenir.

Tasarım ve Stil:

Beyaz ve gri renk paleti, aşağıdakilerden çeşitli tasarım stillerini tamamlamasına olanak tanır

TEKNİK ÖZELLİKLER
patinatolu mermer, kumlu mermer, honlu mermer, cilalı mermer, tamburlu mermer, mermer döşeme, mermer duvar taşı, mermer mıcır taşı, mermer üretimi, kayseri mermeri, antep mermeri, urfa mermeri, adana mermeri, afyon mermeri, mermer bordür, kumlamalı mermer, mermer yağmur oluğu, mermer oluk, mermer kumu, ankara mermeri, istanbul mermer taşı, izmir mermer taşı, mermer fiyatları, mermer mekanik uygulama, mermer harpuşta, mermer küpeşte, mermer mezar taşı, fırçalı mermer, mermer kırma taşı, konya mermer taşı, uşak mermeri, mermer fabrikası, mermer kesme makinesi, mermer uygulaması, mermer nedir, mermer taşı nerede çıkartılır, mermer hangi şehirde çıkartılır, siyah mermer, gözeneksiz mermer, diyarbakır mermeri
Yorumlar
373 kez görüntülendi.