Hakkımızda

"2007 yılından beri doğaltaş sektörüne hizmet ediyoruz, Taşı seviyor ve dahası onu yaşıyoruz’’

Türkiye’nin ilk doğaltaş alışveriş ilan sitesi olan tasmarket.com, Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti. tarafından sektörün hizmetine sunuldu. Ülkemiz doğaltaş sektörünün her kalem ürünü için ilan açılması ve üretici ile son kullanıcıyı bir araya getimesi açısından çok önemi bir adım olan tasmarket.com hızla gelişen ve üye kitlesini büyüten bir dijital platformdur.

Doğal taş üreticileri, fason çalışan mermer fabrikaları, ithal granit depoları, maden ocakları, maden iş makineleri, mermer makineleri, uygulama ustaları ve yapay taş çeşitleri olmak üzere 8 ana kategori ile sektöre hitap eden tasmarket.com, doğal taş ticaretini en sistematik biçimde şekillendirip, dijital anlamda değişen dünyaya uyum sağlamak adına nitelikli üretici / bilinçli tüketici sloganıyla çıktığı bu yolda en iyiyi ortaya koymak için çalışmalarına devam etmektedir. Öte yandan sektördeki çözüm ortakları ile portföyüne kattığı ürünleri en uygun fiyat politikası ile A Plus gayrimenkul projelerine tedarik etmekte ve kimi zaman da Marmara Taş Market vesilesi ile uygulamaktadır.

Edindiği 10 yıldan fazla birikimi ortaya koyup bunu bir katma değer bilinci ile somutlaştırarak çevre insan ilişkisini her daim ön planda tutarak kendi prensiplerine bağlı bir çalışma disiplinine sahip olan tasmarket.com sizlere hizmet etmekten onu duymaktadır.