Gizlilik Politikası

•             Giriş

Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti. olarak gizlilik ve verilerinizin mahremiyetine önem veriyoruz. Bu sebeple, siz değerli kullanıcılarımızı hangi dataları topladığımız, toplanan bu verilerinin toplanma amaçları ve bu amaçların hizmet ettiği detaylar konusunda bilgilendirmek adına bu Gizlilik Politikası’ nı hazırladık.

Söz konusu politika sadece tasmarket.com adına belirlenmiş maddelerdir. Bu maddeleri kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayı sonlandırmalısınız.

•             Site dışı bağlantılar

Web  sitemizde bulunan içerikler sizleri üçüncü kişilere ait web bağlantılarına yönlendirebilir Tasmarket.com hiçbir koşulda yönlendirilebileceğiniz bu siteler ile ilgili herhangi bir denetim mekanizmasına sahip olmayıp yaşayabileceğiniz olumlu/olumsuz hiçbir konuda hukuki bir sorumluluk taşımaz. Yönlenebileceğiniz bu web siteleri ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce bu sayfalara ait gizlilik politikalarını okumanızı tavsiye ederiz.

•             Toplanan Datalar

Web sayfamıza üye kaydı oluştururken bizlerle ad soyad, telefon numarası ve e mail adresi gibi detaylar paylaşırsınız. Öte yandan bünyemizde faaliyet gösteren insaat.net ve peyzaj.net gibi diğer portallarının  da ortaklaşa kullandığı haber manşetine erişebilmek adına haber bültenimize abone olmayı kabul ederseniz yine bize isim, soyisim ve e mail adresi gibi bilgiler aktarırsınız. Diğer yandan web sayfamızda ilan veren kullanıcıların yayınladıkları ilanlar ile ilgili yaptığınız yorumlarda sizlerin ip adreslerini toplarız. Sitemize üye olurken bizimle paylaştığınız bilgileri e mail marketing, sms reklamcılığı ve bilgilendirme sms i yollama gibi konularda sizleri bilgilendirmek isteriz. Eğer bu doğrultuda topladığımız bilgileri bizlerle paylaşmak istemiyorsanız üyeliğinizi sonlandırabilir ve datalarınızı sildirmek konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

IP adresiniz, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’dan kaynaklanan yasal yükümlülüğümüzü yerine getirmek amacıyla toplanır ve saklanır.

•             Bilgilerinizi hangi süreyle saklıyoruz?

Üye olma aşamasında bizlerle doğrudan paylaştığınız bilgileri web sayfamıza üyeliğiniz sürdüğü müddetçe veri tabanımızda saklı tutuyoruz..

Marmara Taş Market San. Tic. Ltd. Şti.    0 533 1234 1 44

info@tasmarket.com