Yıkanmış Dere Taşı Tamburlanmış dere taşı

Fotoğraflar yükleniyor

1.000
İlan No 2601
İlan Tarihi 24 Eylül 2023
Taşın Ebatı 2-6 cm
Birimi Ton
Yüzey İşlemi Ham
Taşın Kalitesi 1. Sınıf Kalite
Ambalaj Şekli Bigbag
Ödeme Şekli Nakit
Takas: Hayır
Stok Miktari Sipariş doğrultusunda
Kimden Üretici

Yıkanmış ve tamburlanmış dere taşı satışımız için bizleri arayabilirsiniz. İster bina ve villa çatı yalıtımları için isterse villa bahçelerinde peyzaj uygulamaları için dere taşlarının yıkanmış ve tamburlanmış olması önem arzetmektedir.

Dekoratif dere taşları ilk bakışta vahşi, özgür ve egzotik bir his uyandırır. Her bir taş kendi başına bir mini gezegen gibidir ve nasıl oluştuğunun hikayesini görsel olarak anlatır. Bu kayalar rustik bir hisle çevrelerini güzelleştirir ve hayal gücünü nazikçe uzak bir zamana taşır. Dekoratif dere taşları gizemlerini asla kaybetmezler ve her ortamı zenginleştirirler. Dekoratif çakıl taşları için yaratıcı seçenekler sonsuzdur ve doğal peyzajı geliştirmeyi içeren çok sayıda fikirle iyi çalışır. Pürüzsüz yüzeyi, Dekoratif Nehir Kayalarını zemin kaplaması, kuru nehir yatakları, yürüyüş yolları, araba yolları, dış ve iç mekan saksıları, göletler veya diğer peyzaj projeleri için ideal hale getirir.

Yollar, peyzaj uygulamaları yapılan bahçelerin ayrılmaz bir parçasıdır ve ziyaretçilere peyzaj boyunca rehberlik eder. Keşfetmeyi ve düşünmeyi teşvik eden kıvrımlı yollar oluşturmak için dere taşı veya tamburlanmış dere çakıl taşları gibi doğal malzemeler kullanın. Daha geniş alanlar için beyaz çakıl taşlarını veya Karayip sahil çakıllarını düşünebilirsiniz. Kavisli yollar gizem ve keşif duygusu uyandırırken, düz yollar sadelik ve düzeni ifade edebilir. Yol boyunca oturma alanları ekleyerek yavaş ve dikkatli bir tempoyu teşvik edin

Yorumlar
240 kez görüntülendi.