Beyaz Silis Akvaryum Kumu

Fotoğraflar yükleniyor

5
İlan No 2555
İlan Tarihi 15 Haziran 2023
Taşın Ebatı 1x2 cm
Birimi Kg
Yüzey İşlemi Ham
Taşın Kalitesi 1. Sınıf Kalite
Ambalaj Şekli
Ödeme Şekli Nakit
Takas:
Stok Miktari
Kimden

​Ürünümüz %100 doğaldır. Kendi tesislerimizde üretilmektedir. Renk verme veya herahangi bir canlıya kesinlikle zararı yoktur. Akvaryum süslemlerin, bitki yetiştirmelerinde , saksı ve bahçe süslemelerinde kullanılır.

Beyaz silis kumu, silis mineralinin beyaz renkte olan bir versiyonudur. Silis kumu, özellikle dekoratif amaçlar için kullanılan bir malzemedir. Akvaryumlar, teraryumlar, zen bahçeleri ve peyzaj düzenlemeleri gibi alanlarda estetik bir görünüm sağlamak için tercih edilebilir.

Beyaz silis kumu, temiz ve parlak bir görünüm sunar ve genellikle diğer renkli taşlar, bitkiler veya dekoratif öğelerle iyi bir şekilde uyum sağlar. Bu tür kum, akvaryumlar veya diğer dekoratif düzenlemelerde sahil veya tropikal temaları vurgulamak için tercih edilebilir.

Beyaz silis kumu, temizlenmiş ve sterilize edilmiş bir şekilde satın alınmalıdır. Ayrıca, kullanılacağı alanın ihtiyaçlarına uygun olarak doğru boyutta ve miktarlarda seçilmelidir. Kumun suya zarar vermeden yerleştirilmesi ve uygun şekilde temizlenmesi de önemlidir.

Beyaz silis kumu, yerel akvaryum malzemesi satıcılarından veya çevrimiçi akvaryum malzemesi platformlarından temin edilebilir. Satın almadan önce, güvenilir bir kaynaktan sağlandığından emin olmak önemlidir. Ayrıca, akvaryumunuzun su koşullarına ve balıklarınızın ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olmak için bir uzmana danışmanız da faydalı olabilir.

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
370 kez görüntülendi.

Halil Aksoy

İlan sahibi: Halil Aksoy
Ara WhatsApp